piątek, 30 marca 2012

Zgodność polityków w ważnych sprawach

Polscy politycy zgodnie podejmują najważniejsze decyzje typu: na którą wojnę wysłać polskich chłopców (kłócą się tylko o jakieś błahostki typu krzyż czy inne in vitro). Nazywamy to "Porozumieniem ponad podziałami", które w innych krajach nie jest raczej możliwe. Chociaż zdarzają się i czarne owce wśród naszych polityków. Np. na zamieszczonym filmiku wszyscy są zgodni, poza jednym kolesiem który, namawia do przeprowadzenia referendum ws. wysłania naszych wojsk do Iraku, frajer. Na szczęście gościa już dawno w polityce nie ma, na pewno siedzi teraz na zasiłku dla bezrobotnych, bo nic poza zrzędzeniem nie potrafi, oszołom (pewnie zresztą na usługach Moskwy).

http://www.youtube.com/watch?v=JI44N1cTCqk
Przykład czarnej owcy wśród politykówPodsumowując
Polska - Reszta Świata 7:0
mietek.plytkarz1

5 komentarzy:

 1. Aby przybliżyć ludowi wojnę afgańską powinni brać w niej czynny udział na pierwszej linii frontu nasi książęta Michał Tusk i Tadeusz Komorowski. Scementowałoby to jeszcze bardziej więź partii z narodem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Księżniczka Kachna zaś powinna wykonać stylizację dla sanitariuszek. Pardon, sanitariuszy. Są tam sanitariuszki? Bo jak nie ma, to księżniczka Kachna mogłaby trochę popracować dla PsyOps, w końcu jest z niej magistra psychologii pełną gębą. I nie zgubi się w Tatrach, bo będzie ją holował BOR.

  OdpowiedzUsuń
 3. Giertych bezrobotny? Układasz płytki w USA a Giertych bez żadnych problemów i konieczności wyjazu na zagramanice ;-) trzepie taką kasę w miesiąc jaką Ty w USA przez pół roku. Nie obraź się ale na obczyźnie straciłeś poczucie realiów kraju ojczystego, TU nie ma zgody w prawie żadnej sprawie ale nie dlatego że programy parti sie różnią (bo są zbierzne w większości kwesti) poprostu konieczne jest stawianie konkurenta politcznego w złym świetle nawet jeśli się z nim zgadzam....
  Swoją drogą to nie naród powinien decydować o wojnie z Irakiem, Afganistanem czy innymi kosmitami ;-) o tym powinno decydowć wiele czynników temu towarzyszących. Nie mamy żadnej korzyści z obecnej wojny poza zdobywaniem doświadczenia bojowego naszych żołnierzy i choć to bezcenna rzecz to jednak uważam że te miliary pakowane na utrzyamnie naszych żołnierzy wydawane są niepotrzebnie (można się oczywiście nie zgodzić)

  B. R.

  OdpowiedzUsuń
 4. JW. Straciłeś kontakt z polską rzeczywistością.
  Giertych nie siedzi na zasiłku, tylko trzepie przyzwoitą (jak na Polskę) kasę jako adwokat (m.in. Radzia Sikorskiego i jego żony , hamerykanki z korzeniami Appelbaum).
  Buahahahahaaaa!

  OdpowiedzUsuń
 5. Akurat Giertych to adwokat nie najwyższych lotów ale sprawa forsowania tych a nie innych adwokatów rządzi się pewnymi koneksjami m.in. medialnymi

  OdpowiedzUsuń