niedziela, 11 marca 2012

Sport i najlepsze stadiony na świecie

Tu w Ameryce ludzie lubią jakieś dziwne dyscypliny sportu, oglądają te mecze w których nie wiadomo o co chodzi na beznadziejnych stadionach i myślą że to fajne. Namawiam ich.... jedzcie do Polski na mistrzostwa piłki nożnej, zobaczycie jak wyglądają prawdziwe stadiony (najlepsze i najdroższe na świecie), ale te tumaki myślą ze piłka nożna jest związana jakoś z nożami (a nie nogami), i nie chcą. No ale czego się można spodziewać po narodzie, który zdobywa na igrzyskach olimpijskich ilość medali graniczącą z błędem statystycznym, a w niektórych konkurencjach to nawet nie wystawia zawodników.

Ja się bardzo ciesze ze polskie stadiony były takie drogie (i przez to najlepsze na świecie), jest z tego doskonała korzyść -> publiczne pieniądze wydane na ich budowę, trafiają prosto w ręce zwykłych obywateli (pracownicy budowlani i architekci wydaja je na zakupy, u fryzjera, kosmetyczki, dentysty czy na myjni samochodowej) i w ten sposób za pomocą vatu (jednego z największych na świecie) trafiają z powrotem do budżetu państwa. Tłumacze tym tumakom amerykanom..... wybudujcie wreszcie prawdziwe stadiony, to wszystkim wam się będzie żyło lepiej, to nie słuchają, tylko siedzą na facebooku na tych swoich iphonach.

Właśnie dlatego już chce wracać, bo ja w Ameryce teraz jestem, płytki tu kładę, ale chce wracać.


Podsumowując
Polska - Reszta Świata 4:0
mietek.plytkarz1

3 komentarze:

  1. Polskie stadiony to pikus przy POlskich Autostradach!! Takich Autostrad USA nie beda mieli jeszcze przez setki lat - zreszta nie potrzebuja bo kogo tam w Ameryce stac na samochod? Biedaki nie to co w Polsce. 5-0 dla Polski!

    OdpowiedzUsuń
  2. Mietku bez urazy ale wydaje mi się że w dupie jesteś a nie w ameryce. Załącz jakiegoś skana czy coś bo Twoje wypowiedzi zbytnio na to nie wskazują. A zdjęcie pickupa z ciężkiej dupy - żaden płytkarz by takim czymś nie jeździł bo to niepraktyczne (załadunek, itd.)

    OdpowiedzUsuń
  3. Daj spokój Mietkowi, Chłopak dopiero jest na dorobku i nie stać Jego tak jak ciebie na mocno rozbudowaną miejską sieć autobusów niskopodłogowych do wożenia płytek.

    OdpowiedzUsuń