piątek, 23 marca 2012

Silna armia i bezinteresowne niesienie DOBRA

Polska armia, jako jedna z najlepszych i najlepiej wyposażonych na świecie, pojawia się wszędzie tam, gdzie dzieje się krzywda aby nieść dobro.
Amerykanie ze swoim przestarzałym sprzętem, podczepili się pod nas, wiedząc, że są pod okiem naszej armii bezpieczni i udają, że też chcą pomagać uciśnionym narodom (np w Iraku czy Afganistanie).

Na szczęście wkład armii amerykańskiej w walce "o wolność nasza i wasza" jest tak nikły, że otrzymali za tą pożal się Boże "pomoc", tylko jeden tankowiec z ropą. Który zresztą został uprowadzony przez piratów u wybrzeży Somalii, bo ich marines nie byli się w stanie obronić przed garstka dzikusów uzbrojonych w dzidy i luki.

Polska w podzięce, za poniesione ofiary czyli życie naszych chłopców, którzy oddali je dla dobra sprawy, otrzymuje ogromne ilości ropy. Tankowce kursując do portów w Szczecinie, Świnoujściu, Gdańsku i Gdyni tworzą "korki" na cieśninie Kattegat, że aż trudno przepłynąć nawet żaglówką. Polskie firmy budowlane wygrywają również 99.98% przetargów, na odbudowę zniszczonych przez obalone reżimy państw. Nawiasem mówiąc, te 0.02% to kilku chłopów którzy zdecydowali się naprawić swoje lepianki samemu. Nie wspomnę już o Polskich firmach zbrojeniowych, które maja wyłączność na dostawy sprzętu dla armii wyswobodzonych państw.

Amerykanie to po prostu idioci, którzy umierają za frajer. No ale czego można się spodziewać po narodzie, w którym 80% ludzi nie wie gdzie jest cieśnina Kattegar.

Ja właśnie dlatego chciałbym wrócić do Polski (aby się czuć bezpiecznym we własnym kraju), bo ja w USA teraz jestem, płytki tu kłade.

Podsumowując
Polska - Reszta Świata 6:0
mietek.plytkarz1

3 komentarze:

  1. Smutna prawda. Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Niema takiej cieśniny jak "Kattegat". Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  3. Wielki szacun za wpisy.Dawno tak się nie uśmiałem z ironicznego przedstawiania prawdy. Tak trzymaj! Pozdrawiam z Polski, gdzie pracuję przy komputerze, ale myślami jestem ciągle w innym kraju... taki ze mnie głupol.

    OdpowiedzUsuń