sobota, 25 lutego 2012

Luty 25ty 2012


Aktualny work, Luty 25ty 2012

Łazienka - Mietek 0:1

13 komentarzy:

 1. poczucie humoru typowe dla mohera :D
  wsteczne, wywołujące uśmieszek politowania
  ech pisowskie oszołomstwo, hrrrr tfu w wasze brudne i zapijaczone ryje nieroby

  OdpowiedzUsuń
 2. choć nie zgadzam się z Twoją oceną obecnego rządu, to sposób w jaki piszesz o zbyt dużych podatkach i braku organizacji w Polsce wogóle, mi akurat odpowiada.
  Czekam na następne ;)
  perunshogun

  OdpowiedzUsuń
 3. czy wy nie widzicie ze on sobie jaja z tuska robi i ma racje przeciez to frajer jak i cala reszta politykow, oni sprzedaja nam bullshit a my na nich glosujemy
  kolega poprostu uskutecznia 100% sarkazmu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ależ ja o tym piszę - rozumiem jego sarkazm ale się z nim nie zgadzam!
   żyjemy w takim miejscu w jakim żyjemy i mamy taki rząd na jaki zasłużyliśmy!
   wołałbym liberalizm i ogólnie pojętą wolność ale co mam zrobić? podpalić się pod sejmem?
   z tych wszystkich oszustów jacy rządzili naszym krajem Tusk i jego ekipa radzą sobie najlepiej - co nie znaczy, że ich uwielbiam ale póki nie zostanie zmieniona konstytucja (a PiS się nie chciał zgodzić bo bał się, że stracą posłów na rzecz PO) a przecież JOW poprawiłoby tylko formę przedstawicielstwa jaka jest obecnie i nazywa się eufemistycznie demokracją.
   znam świat z pierwszej ręki bo sporo się napodróżowałem i trochę również pracowałem za granicą i ... najlepiej sie czuje w Polsce.
   kto sie nie godzi z tym jak jest w Polsce niech nie narzeka, tylko albo wznieca rewolucje albo mobilizuje lepszym i spójnym programem wyborczym przeciwników PO albo jak już całkiem nie da rady to są takie piękne kraje jak Australia NZ czy Kanada - polecam - USA nie ;) i naprawdę może poczuć co to znaczy wolność i wzajemne równe relacje państwo - obywatel.
   sarkazm Mietka jest konieczny, zęby ludzie władzy dopuścili nas do decyzji anie poodejmowali je za nas - niemniej jednak uważam, że Tusk i jego ekipa to najlepsze co się nam ostatnio przytrafiło w takim socjalistycznym kraju jak nasz
   perunshogun

   Usuń
  2. na tym wlasnie polega problem, naszym najwiekszym zmartwieniem jest kto nas dyma, jedni nie chca zeby byli to czerwoni, inni czarni, zieloni, mocherowi, wyksztalciuchy, postkomunisci, trockisci, czy smerfy. ale niektorzy nie chca byc dymani, tak poprostu

   Usuń
  3. i dobrześ mu powiedział, pieniaczowi ponuremu :))) i powiedz mu jeszcze:)

   Usuń
 4. Mietek vs Komentujacy 1:0

  OdpowiedzUsuń
 5. Mietek, jak jesteś taki fachowiec, to wyjaśnij dlaczego kładziesz płytki na ścianę, jak jeszcze podłoga nie skończona?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w tym miejscu ma byc wanna ;) nie widac?

   Usuń
  2. Witam! Widzę że kolego niedoświadczony,więc odpowiadam - najpierw kafelkujemy ściany,a później podłogę.Pozdrawiam - 30 lat strażu w kafelkowaniu:)

   Usuń
  3. eeee tak robia amatorzy ktorzy sie boja, ze jak uloza podloge to pozniej im plytki odpadajace od sciany potluka te juz polozone na podlodze, prawdziwe hardkory klada napierw podloge

   Usuń
 6. No i widzisz Mietku dlaczego ta Ameryka taka biedna ! Nie potraficie układać płytek ;-) My tu w Polsce według najnowszych szkoleń już zaczynamy układać płytki od góry, bo z każdym dniem jest mniej pracy a przy okazji mamy oszczędności - rozchlapany na podłodze klej jest wykorzystany, tzn. jak któraś z płytek na ścianie się nie "podoba" to leci na podłogę, lekko nogą trzeba ją przydeptać i gdy kończymy piony podłoga jest z miejsca gotowa, ba nawet zafugowana. A wanny to my stawiamy pionowo, bo mniej miejsca zajmują.

  OdpowiedzUsuń